standard-title Audyt SEO stron WWW

Audyt SEO stron WWW

Aby przystąpić do pozycjonowania strony internetowej, należy najpierw przeprowadzić kompleksowy audyt SEO. Audyt SEO to narzędzie, które pozwala na wskazanie słabych i mocnych stron  witryny internetowej, na poznanie jej kluczowych problemów, na odnalezienie błędów, które sprawiają, że strona nie osiąga wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Audyt zawiera analizę elementów, które bezpośrednio i pośrednio wpływają na widoczność strony internetowej i na jej pozycję w wyszukiwarce Google.

Często zdarza się, że sami nie jesteśmy w stanie wychwycić błędów, które negatywnie wpływają na funkcjonowanie naszej strony internetowej, a także na jej odbiór przez użytkowników. Nasza firma potrafi skutecznie wskazać błędy, których usunięcie znacząco poprawi działanie strony internetowej, jakość korzystania z niej oraz jej pozycję w wyszukiwarce Google. Jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić poprawność działania strony, zarówno pod względem technicznym, jak i użytkowym.

Przykładowe elementy, które zawiera audyt seo strony internetowej:

  • szybkość otwierania się strony,
  • poprawność jej wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych i w różnych przeglądarkach internetowych,
  • użyteczność strony czyli wygoda i łatwość poruszania się na stronie przez użytkownika,
  • budowa graficzna strony,
  • treści na stronie i zawartość odpowiednich słów kluczowych,
  • struktura linków na stronie, linki zewnętrzne i wewnętrzne,
  • analiza meta tagów strony,
  • analiza kodu źródłowego strony.

Audyt SEO jest niezbędny jeśli chcemy, aby nasza strona internetowa zajmowała wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważne jest skuteczne pozycjonowanie strony, bowiem jej pozycja w wyszukiwarce przekłada się na liczbę odwiedzających stronę, a w konsekwencji na wysokość sprzedaży danego produktu czy usługi. Jednak pozycjonowanie nie będzie skuteczne jeśli najpierw nie wykonamy kompleksowego audytu SEO naszej strony, bowiem tylko w ten sposób możemy wyeliminować błędy, przez które dalsze działania będą mało satysfakcjonujące i nie przyniosą spodziewanych efektów. Często bowiem nawet nie zdajemy sobie sprawy, że nasza strona posiada różnorodne błędy, przez które użytkownicy internetu na nią nie trafiają, albo szybko ją opuszczają nie dokonując żadnego zakupu. Dzięki przeprowadzeniu audytu SEO, a następnie dzięki wdrożeniu jego zaleceń, jesteśmy w stanie poprawić użyteczność strony oraz jej pozycję w wyszukiwarce Google.

Nasza firma dokładnie sprawdza stronę internetową, odpowiednio przeszkoleni specjaliści wyszukują błędy, a dodatkowo wykorzystujemy do pracy wiele specjalistycznych programów. Dzięki stosowanym technikom i narzędziom wykonujemy audyt kompleksowo, a poprawa znalezionych błędów znacząco wpływa na poprawę funkcjonowania strony i jej pozycję w wyszukiwarce Google. Audyt SEO można wykonać zawsze, niezależnie od tego czy strona internetowa jest zupełnie nowa i nigdy nie była pozycjonowana, czy też jest już obecna w internecie, ale nie jesteśmy usatysfakcjonowani pozycja, którą zajmuje w wyszukiwarce Google.

Rzetelnie podchodzimy do każdego audytu SEO, dlatego też każdy klient otrzymuje pełny i przejrzysty  raport po jego wykonaniu. Pozwala to na ocenienie jaka jest realna pozycja strony w internecie, jak należy ją zoptymalizować, jakie kroki i działania podjąć, aby uzyskać jak najlepszą pozycję w wyszukiwarce Google. Zarówno czas realizacji audytu jak i jego koszt ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od wielkości strony internetowej.