standard-title Kampanie reklamowe Facebook

Kampanie reklamowe Facebook

Serwisy społecznościowe to dzisiaj ogromny potencjał, bowiem regularnie korzystają z nich miliony użytkowników na całym świecie, którzy są naszymi potencjalnymi klientami. Jednym z bardziej popularnych serwisów, który szturmem zdobył nasz kraj jest Facebook. To serwis społecznościowy, gdzie zarejestrowani użytkownicy dzielą się wiadomościami, zdjęciami, tworzą różnego rodzaju grupy. To też miejsce, gdzie coraz więcej firm posiada swoje strony – tzw. fanpage. Dzięki swojej wciąż rosnącej popularności i tak dużej liczbie użytkowników, Facebook jest doskonałym miejscem do prowadzenia skutecznych kampanii reklamowych.

Kampanie reklamowe Facebook są bardzo efektywnym narzędziem promocji i reklamy firmy czy też konkretnego produktu. Pozwalają bowiem na dotarcie do potencjalnych klientów, na których najbardziej nam zależy. Dzięki możliwości wybrania grupy docelowej możemy dotrzeć do  klientów zainteresowanych naszym produktem. Możemy wybrać ich również ze względu na płeć, wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania czy  zainteresowania. To wszystko sprawia, że reklama w serwisie Facebook jest niezwykle skuteczna.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym prowadzeniem kampanii reklamowych w serwisie Facebook. Zaczynamy od wspólnego wybrania grupy docelowej, prowadzimy analizę odbiorcy tak, aby reklama trafiła do konkretnych osób. Tak opracowujemy odpowiedni komunikat i grafikę, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Na bieżąco monitorujemy kampanię i analizujemy jej wyniki, a w razie potrzeb modyfikujemy treści reklamowe – wszystko po to, aby reklama była jak najbardziej skuteczna.

Prowadzone badania pokazują, że szczególnie dużą efektywnością charakteryzują się kampanie reklamowe lokalnych firm, pozwalają bowiem na zyskanie wielu nowych klientów z bliskiej okolicy. Dodatkowo kampanie reklamowe Facebook zwiększają rozpoznawalność marki czy firmy, a także znacząco wpływają na zwiększenie liczby odwiedzających na firmowych stronach internetowych, co w konsekwencji przekłada się na wzrost sprzedaży produktów.

Jakie korzyści dają kampanie reklamowe Facebook:

  • dotarcie do konkretnej, wybranej grupy docelowej, a nie do przypadkowych osób,
  • wzrost popularności i rozpoznawalności firmy w internecie,
  • wzrost liczby polubień i ilości fanów z wybranej grupy docelowej,
  • wzrost liczby odwiedzających firmowe strony www,
  • wzrost sprzedaży produktów i usług.

Prowadzone przez naszą firmę kampanie reklamowe Facebook pozwalają na zaprezentowanie oferty firmy, akcji promocyjnych czy innych wydarzeń organizowanych przez firmę konkretnej grupie docelowej, potencjalnie zainteresowanej naszym produktem. Skierowane są do właściwej, dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, a nie do zupełnie przypadkowych osób, przez co charakteryzują się tak dużą skutecznością.

Pod względem graficznym tak tworzymy reklamy, aby dobrze wyświetlały się nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach moblinych. Jest to niezwykle istotne dlatego, iż najwięcej wejść na serwis Facebook pochodzi właśnie z urządzeń moblinych. Jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie dotrzeć do potencjalnych klientów, do osób zainteresowanych konkretnym produktem, dzięki temu rośnie zainteresowanie, rozpoznawalność firmy, zwiększa się ruch na stronie, wzrasta ilość zapytań ofertowych, a w konsekwencji sprzedaż produktów.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie zrealizujemy Twoje cele biznesowe realizując skuteczne kampanie reklamowe Facebook.