strony WWW

Opole, PL

agencja interaktywna Opole

kontakt@p6.pl

sklepy internetowe

0048 693 530 701

agencja interaktywna Studio P6

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonujemy strony WWW

Co to jest to pozycjonowanie ?

Czy jest pozycjonowanie stron WWW

Czym jest pozycjonowanie? To nic innego, jak podejmowanie wszelkich działań w ramach danej witryny, które mają zwiększyć jej zasięg i widoczność w wyszukiwarce online. Jest to jednak zjawisko bardzo szerokie, na które składa się bardzo wiele elementów. Dobrze zaplanowane pozycjonowanie przynosi wymierne korzyści. Prowadzimy kampanie SEO, które  od lat konsekwentnie promują strony naszych klientów w sieci. Chętnie pomożemy przy kolejnych projektach.

  Ułatwiamy odnalezienie twojej strony w sieci
  Pokaż stronę swoim klientom !
  Jeśli szukamy usług fryzjerskich, warsztatu samochodowego, jakiegoś produktu czy danych o firmie, to dzisiaj przede wszystkim korzystamy w tym celu z wyszukiwarki. Użytkownicy skupiają się w znacznie przeważającej części na tym, co im się wyświetli na pierwszej stronie wyszukiwania. To pozycje w top 10 świadczą o widoczności, pozwalają lepiej sprzedawać, docierać do większej ilości użytkowników.

  Bez znaczenia jest to czy biznes prowadzony jest lokalnie, czy też jest to firma międzynarodowa lub sprzedająca produkty online musi być ona widoczna w internecie. Fraza definiująca markę powinna znaleźć się na jak najwyższych pozycjach, by móc realnie wpływać na zwiększanie jej świadomości, wiarygodności i zaufania wśród użytkowników. Co w rezultacie bezpośrednio przekłada się na sprzedaż, większe zyski.

  Co robimy, by frazy znalazły się w top 10 wyszukiwarki?

  Analizujemy frazy kluczowe

  Frazy jakie trafiają do wyszukiwarki mogą być bardzo różne. Użytkownicy wpisują miliony różnych fraz, wprowadzają różne warianty. Należy zweryfikować, które frazy charakteryzują się największym potencjałem. Selekcja odpowiednich fraz prowadzi do pozycjonowania, które przełoży się na zysk.
  i

  Przeprowadzamy audyt strony www

  Jest to działanie, które ma przynieść odpowiedź na pytanie, co należy poprawić w samej strukturze strony www tak, by była optymalnie dostosowana pod wymagania wyszukiwarki.

  Optymalizujemy stronę online

  Optymalizacja to nic innego jak udoskonalanie strony internetowej tak, by była ona idealnie skonfigurowana i uzupełniona treścią pod działania prowadzone w ramach pozycjonowania.

  Budujemy linki

  Pozyskiwanie wartościowych linków, które prowadzą do strony internetowej to kolejny etap pracy nad wprowadzaniem fraz kluczowych do top 10 wyników wyszukiwania. Linki pochodzące z zaufanych witryn i o podobnej tematyce przekładają się na skuteczniejsze pozycjonowanie.

  Prowadzimy monitoring w sieci

  Kampanie SEO nie kończą się w chwili, kiedy fraza trafi nawet na pierwsze miejsce w wyszukiwarce. Konieczne jest stałe monitorowanie sieci, by być pewnym, że prowadzone działania w ramach pozycjonowania umocnią frazę na dobrej pozycji.

  Analizujemy i podejmujemy działania

  Marketing prowadzony w ramach kampanii SEO charakteryzuje się niezwykłą dynamiką. Wynika to z tego, że Google wprowadza nawet do kilkuset aktualizacji swojego algorytmu w skali rocznej. Trzeba prowadzić stałe analizy i działania, które będą odpowiedzią na wprowadzane zmiany.