Opole, PL

0048 693 530 701

Preview More

Hosting stron WWW

Najlepszy hosting stron internetowych dla biznesu

Tworzymy strony internetowe dla biznesu

Stawiamy na strony budowane na systemie CMS WordPress z rozszerzeniem DIVI.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, którzy zamówili w naszej firmie stworzenie strony internetowej, przygotowaliśmy dodatkową usługę – hosting stron www. Hosting to udostępnienie przestrzeni dyskowej na działającym non stop serwerze, gdzie będą przechowywane dane, które tworzą naszą stronę internetową. Aby nasza strona internetowa działała w sposób ciągły i prawidłowy, musi obsługiwać ją serwer. Wszyscy klienci, którzy zamówili u nas stronę internetową, mogą skorzystać z usługi hostingu na naszym serwerze.

 

Nasz hosting pozwala szybko i sprawnie udostępnić stronę tysiącom użytkowników. To bezpieczne rozwiązanie zarówno dla właścicieli stron internetowych, jak i sklepów internetowych. Nasz serwer zoptymalizowany jest pod strony zbudowane na WordPress i Prestshop, dzięki czemu będą one prawidłowo funkcjonować nawet przy dużej licznie odwiedzających.

Po zakupie usługi hostingu, każdy klient otrzymuje dostęp do panelu zarządzania kontem, dzięki czemu może łatwo i wygodnie zarządzać swoim kontem, zmieniać ustawienia i konfigurację wedle swoich potrzeb.

 

Tworzenie strony internetowych w 5 krokach

Usługi w ramach hostingu stron

e

Utrzymanie stron

To bardzo ważny pierwszy krok w tworzeniu strony internetowej. Aby dobrze zaprojektować stronę należy najpierw poznać oczekiwania klienta co do tego jak strona ma wyglądać, jakie funkcje spełniać, z ilu podstron ma być złożona, jakie ma mieć wersje językowe. Na tym etapie trzeba odpowiedzieć na szereg pytań, które mają istotny wpływ zarówno na całościowy przebieg prac, jak i na sam efekt końcowy.
l

Administracja

Etap ten pozwala na wprowadzenie w życie oczekiwań i potrzeb klienta w konkretnym projekcie graficznym. Na tym etapie tworzony jest wygląd i budowa witryny, schemat nawigacji, zawartość menu głównego.

Kopie bezpieczeństwa

Gotowy projekt zostaje wdrożony do odpowiedniego systemu zarządzania treścią. Dzięki temu powstaje w pełni funkcjonalna strona, a klient sam może w łatwy sposób edytować na niej treści.

Bezpieczeństwo stron

Na tym etapie wprowadzamy konkretne rzeczywiste dane i treści na naszą stronę internetową. Odpowiednia optymalizacja strony pozwala na łatwe odnalezienie jej przez internautów w najbardziej popularnych wyszukiwarkach internetowych.

Hosting stron WWW – cennik usług

Obecnie coraz więcej potencjalnych klientów poszukuje informacji o firmach i produktach za pomocą internetu. Posiadanie dobrze zaprojektowanej strony internetowej nie jest już dzisiaj kaprysem, a raczej koniecznością. Wraz z rozwojem internetu i jego łatwym dostępem zmienił się sposób kontaktów z klientem. Strona internetowa to już nie tylko wizytówka firmy, to także skuteczne narzędzie komunikacji z klientami, dostępne dla każdego 24 godziny na dobę. Wszystko to sprawia, że miliony ludzi na całym świecie codziennie korzystają z internetu i przeglądają tysiące stron www. 

Tytuł

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut dolore magna aliqua.

od 997 zł

Pro

CMS WordPress + Divi (89$/rok)
Darmowy hosting na rok
eiusmod tempor incididunt ut dolore

od 2900 zł

Premium

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut dolore magna aliqua.

od 1900 zł

Premium

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut dolore magna aliqua.

od 1900 zł

Ponadto oferujemy szereg dodatkowych usług takich jak pozycjonowanie strony, tworzenie kampanii reklamowych AdWords i Facebook, zarządzanie stroną internetową czy jej audyt. Wszystko to sprawia, że nie zostawiamy cię samego z gotowym projektem, ale dbamy również później o obecność Twojej strony w internecie, jej widoczność w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych oraz jej sprawne i bezpieczne działanie.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dobieramy tak rozwiązania aby spełnić wszelkie jego oczekiwania. Staramy się, aby każdy klient był w pełni zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Sprawnie i terminowo wywiązujemy się z każdego zlecenia, a klient na bieżąco może śledzić postępy naszej pracy.