strony WWW

Opole, PL

agencja interaktywna Opole

kontakt@p6.pl

sklepy internetowe

0048 693 530 701

agencja interaktywna Studio P6

Hosting stron WWW

Najlepszy hosting stron internetowych dla biznesu

Naszą ofertę uzupełniamy usługą hostingu stron internetowych. Oferujemy hosting, który zapewni płynne działanie zarówno mniej skomplikowanych wizytówek firm, jak i bardzo rozbudowanych serwisów online. Zdając sobie sprawę z dynamiki rozwoju środowiska online, wiemy że nasze rozwiązania muszą być również rozwojowe. Świadczona przez nas usługa hostingu rozwija się wraz z potrzebami naszych klientów.

Oferujemy zoptymalizowany hosting pod strony, które tworzymy dla współpracujących dla nas marek. W razie potrzeby dostosowujemy usługę pod indywidualne potrzeby klienta.

Czym jest hosting i dlaczego jest niezbędny?

Hosting stron WWW dla firm

Hosting jest swego rodzaju przestrzenią, która znajduje się na serwerze sieciowym i pozwala przechowywać pliki danej strony internetowej. Nabywając usługę hostingu wynajmuje się miejsce na serwerze, na którym będą zapisane pliki witryny. To oznacza, że żadna strona www nie może funkcjonować bez usługi hostingu. Na wszystkie witryny składają się różne pliki, które muszą być gdzieś przechowywane. Takim miejscem jest serwer.

Twoja strona WWW pod dobrą opieką

Stabilny hosting strony internetowej to podstawa i gwarancja bezpieczeństwa

Hosting musi być stabilny. Nie dopuszczalne są sytuacje, w których z jakiegoś powodu strona nie może się załadować, użytkownik nie ma do niej dostępu. Tym bardziej jest to niebezpieczne w sklepie online. Brak stabilności może realnie przełożyć się na niższy zysk, utratę klienta. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy jak kluczową kwestią jest wspomniany już stabilny hosting. I taki właśnie oferujemy. Nasi klienci od lat korzystają z tej usługi i doceniają wysoką jakość jej świadczenia.

Profesjonalna administracja twoją stroną. internetową

Zarządzanie stronami WWW

Zajmujemy się również zarządzaniem stron internetowych. Niezależnie od silnika oferujemy opiekę nad treścią jaka miałaby się pojawiać na stronie. Administrujemy zarówno witryny postawione na systemie PrestaShop, Megento jak i WordPress. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie jeśli czas nie pozwala na to, by zająć się administracją strony online na własną rękę. Zdejmując ten obowiązek z klienta, dbamy też o bezpieczeństwo stron, aktualizujemy wtyczki, weryfikujemy czy nie pojawiły się w środowisku strony jakiekolwiek wirusy.

Jakie usługi oferujemy w ramach zarządzania stronami internetowymi:

Codzienne skanowanie stron www w poszukiwaniu wirusów

Każda strona narażona jest na ataki wirusów, które stanowią niebezpieczeństwo nie tylko dla samej witryny, ale także dla użytkowników strony. Zainfekowanie urządzenia osoby odwiedzającej może bezpośrednio przełożyć się na utratę wizerunku i zwiększenie barier zakupowych.
~

Firewall dla silnika WordPress

Istotne zabezpieczenie, które minimalizuje niemal do zera niebezpieczne włamania czy kradzieże danych osobowych. Zabezpieczenie również przekłada się na utrzymanie wizerunku marki jako godnej zaufania.

Ochrona przed Brute Force Attack

Jest to ochrona przed próbami złamania hasła. Z tym zabezpieczeniem możemy być spokojniejsi, że hasło nie zostanie wykradzione, co wiązałoby się z dostępem danych dla osób trzecich.

Backup strony

By nasi klienci nie utracili wszelkich danych znajdujących się na stronie www tworzymy kopie zapasowe witryn klientów. To zabezpieczenie, dzięki któremu w przypadku np. włamania czy awarii uda się odzyskać całą strukturę witryny sprzed jej utraty.

Codzienne skanowanie strony w poszukiwaniu MalWare i usuwanie szkodliwego oprogramowania

Ataki MalWare przeprowadzane są regularnie i każda strona jest na nie narażona. MalWare to złośliwe oprogramowanie, które może wykradać różne informacje. Zdecydowanie warto się zabezpieczyć przed tym zagrożeniem.
h

Comiesięczne raporty

Wszystkie podejmowane przez nas akcje, działania, inicjatywy ujmujemy w comiesięcznym raporcie. Klient otrzymuje dokument, z którego może dowiedzieć się jakie wykonaliśmy prace i co ewentualnie zmieniliśmy. To ma budować przejrzystą współpracę, opartą na fundamencie zaufania.