Opole, PL

0048 693 530 701

Preview More

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonujemy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dla biznesu

Klika słów o pozycjonowaniu stron WWW.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych to zbiór wszelkich działań mających na celu zwiększenie widoczności danej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. To działania polegające na takim przygotowaniu strony internetowej i treści na niej zawartych, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania po konkretnych słowach kluczowych, które nas interesują. W wyszukiwarce Google pierwsze trzy wyniki są płatne i nie mamy na nie wpływu pozycjonując naszą stronę, natomiast na kolejne już tak.

Kolejność pokazywania wyników w wyszukiwarce Google nie jest przypadkowa. Na pierwszych miejscach znajdują się strony, które przez algorytm wyszukiwarki Google zostały uznane za najbardziej pasujące do danego zapytania. Działanie tego algorytmu nie jest do końca znane, jednak są czynniki, które wpływają na to, że dana strona www znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwarki Google niż inne strony o tej samej tematyce. I tymi czynnikami się właśnie zajmujemy.
Pozycjonowanie stron www przez naszą firmę polega na poprawie czynników, które mają wpływ na pozycję strony www w wyszukiwarce. Czynniki te można ogólnie podzielić na czynniki związane z:

  • funkcjonowaniem strony www,
  • treścią na stronie www,
  • popularnością strony www wśród użytkowników internetu.

Tworzenie strony internetowych w 5 krokach

Na czym polega zatem pozycjonowanie stron internetowych i jakie są jego najważniejsze elementy:

h

Analiza słów kluczowych

Polega na wybraniu odpowiednich słów, które są poszukiwane przez użytkowników wyszukiwarki i które będą generowały ruch na naszej stronie internetowej, co finalnie przełoży się na sprzedaż naszych usług czy produktów.

Optymalizacja strony WWW

To wprowadzenie na stronie zmian, które spowodują, że strona stanie się bardziej przyjazna i lepiej postrzegana przez roboty wyszukiwarki Google.

Budowa linków

Polega na pozyskaniu odnośników do naszej strony internetowej z innych serwisów, stron internetowych, artykułów.

Analiza statystyk i cykliczne działania

Algorytm wyszukiwarki Google jest zmienny dlatego też cały czas sprawdzamy skuteczność prowadzonych działań i na bieżąco wprowadzamy ewentualne zmiany.

Jesteś zainteresowany usługą pozycjonowania stron www ?

Zapraszamy do kontaktu z nami!