strony WWW

Opole, PL

agencja interaktywna Opole

kontakt@p6.pl

sklepy internetowe

0048 693 530 701

agencja interaktywna Studio P6

Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowych

Usługa pozycjonowania stron

Czy jest pozycjonowanie stron WWW ?

Czym jest pozycjonowanie ? To nic innego, jak podejmowanie wszelkich działań w ramach danej witryny, które mają zwiększyć jej zasięg i widoczność w wyszukiwarce online. Jest to jednak zjawisko bardzo szerokie, na które składa się bardzo wiele elementów. Dobrze zaplanowane pozycjonowanie przynosi wymierne korzyści. Prowadzimy kampanie SEO, które od lat konsekwentnie promują strony naszych klientów w sieci. Chętnie pomożemy przy kolejnych projektach.

Zwiększymy widoczność strony w wyszukiwarce Google

Pokaż stronę swoim klientom dzięki wysokiej pozycji strony w wyszukiwarce !

Jeśli szukamy usług fryzjerskich, warsztatu samochodowego, jakiegoś produktu czy danych o firmie, to dzisiaj przede wszystkim korzystamy w tym celu z wyszukiwarki. Użytkownicy skupiają się w znacznie przeważającej części na tym, co im się wyświetli na pierwszej stronie wyszukiwania. To pozycje w top 10 świadczą o widoczności, pozwalają lepiej sprzedawać, docierać do większej ilości użytkowników.
Bez znaczenia jest to czy biznes prowadzony jest lokalnie, czy też jest to firma międzynarodowa lub sprzedająca produkty online musi być ona widoczna w internecie. Fraza definiująca markę powinna znaleźć się na jak najwyższych pozycjach, by móc realnie wpływać na zwiększanie jej świadomości, wiarygodności i zaufania wśród użytkowników. Co w rezultacie bezpośrednio przekłada się na sprzedaż, większe zyski.

Jakie działania SEO podejmujemy w procesie pozycjonowania strony w Google

Co robimy aby zwiększyć widoczność Twojej strony WWW w wynikach wyszukiwania Google ?

Analizujemy frazy i słowa kluczowe

Frazy jakie trafiają do wyszukiwarki mogą być bardzo różne. Użytkownicy wpisują miliony różnych fraz, wprowadzają różne warianty. Należy zweryfikować, które frazy charakteryzują się największym potencjałem. Selekcja odpowiednich fraz prowadzi do pozycjonowania, które przełoży się na zysk.

i

Przeprowadzamy audyt SEO strony WWW

Audyt strony to działanie, które ma przynieść odpowiedź na pytanie, co należy poprawić w samej strukturze strony www tak, by była optymalnie dostosowana pod wymagania wyszukiwarki.

Optymalizacja strony internetowej

Optymalizacja to nic innego jak udoskonalanie strony internetowej tak, by była ona idealnie skonfigurowana i uzupełniona treścią pod działania prowadzone w ramach pozycjonowania.

Budujemy linki

Pozyskiwanie wartościowych linków, które prowadzą do strony internetowej to kolejny etap pracy nad wprowadzaniem fraz kluczowych do top 10 wyników wyszukiwania. Linki pochodzące z zaufanych witryn i o podobnej tematyce przekładają się na skuteczniejsze pozycjonowanie.

Prowadzimy monitoring w sieci

Kampanie SEO nie kończą się w chwili, kiedy fraza trafi nawet na pierwsze miejsce w wyszukiwarce. Konieczne jest stałe monitorowanie sieci, by być pewnym, że prowadzone działania w ramach pozycjonowania umocnią frazę na dobrej pozycji.

Analizujemy i podejmujemy działania

Marketing prowadzony w ramach kampanii SEO charakteryzuje się niezwykłą dynamiką. Wynika to z tego, że Google wprowadza nawet do kilkuset aktualizacji swojego algorytmu w skali rocznej. Trzeba prowadzić stałe analizy i działania, które będą odpowiedzią na wprowadzane zmiany.