strony WWW

Opole, PL

agencja interaktywna Opole

kontakt@p6.pl

sklepy internetowe

0048 693 530 701

agencja interaktywna Studio P6

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Chcesz spróbować swoich sił prowadząc sklep internetowy? Zależy ci na poszerzeniu sprzedaży stacjonarnej o sprzedaż w internecie? Szukasz optymalnego rozwiązania? Zwiększ swoje szanse decydując się na współpracę z zespołem, który porusza się na rynku e-commerce od kilkunastu lat. Wiemy jakie stosować rozwiązania, znamy aktualne trendy, pomożemy ci wypracować przewagę już na starcie przygody ze sprzedażą online. 

Z przyjemnością podejmiemy się współpracy. Zbudujemy sklep internetowy, zoptymalizujemy istniejące już środowisko online, zaprojektujemy wielokanałowe kampanie, które pomogą zbudować odpowiedni wolumen sprzedaży.

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy online przyjazne wyszukiwarkom

Budujemy sklepy internetowe korzystając ze sprawdzonych rozwiązań. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań stawianych przed sklepem internetowym wybieramy platformę PrestaShop, WooCommerce lub Magento. Są to obecnie najpopularniejsze rozwiązania, nieustannie rozwijane, charakteryzujące się nieograniczonymi możliwościami, łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom. 

Są to też rozwiązania, które dzięki swojej strukturze i funkcjonalności umożliwiają opracowanie sklepu przyjaznego wyszukiwarkom. W P6 już pierwszy etap prac obejmuje kwestie dotyczące przyszłego pozycjonowania fraz kluczowych. Wsparcie specjalistów ds. SEM oraz SEO czy certyfikowanych ekspertów GoogleAds daje pewność, że przygotowany pod pozycjonowanie e-sklep zacznie generować ruch i przynosić zysk.

Jak tworzymy nasze sklepy internetowe

Jakie jeszcze podejmujemy działania, które zwiększą zasięg sklepu online:

Analizujemy słowa kluczowe

Przeprowadzamy szczelną analizę konkurencji, która już funkcjonuje w sieci. Sprawdzamy jakie słowa kluczowe definiują branżę, oceniamy potencjał fraz i selekcjonujemy te, które mają największy potencjał.

Optymalizujemy sklep internetowy

Weryfikujemy stan sklepu internetowego, analizujemy każdy najmniejszy detal, który przekłada się na wynik w wyszukiwarce.

Budujemy linki do sklepu

Pozyskujemy linki zewnętrze, które prowadzą do sklepu internetowego. Zwiększa to wiarygodność witryny i umacnia ją w wynikach wyszukiwania, ułatwiając osiągnięcie lepszych wyników.

Analizujemy i konsekwentnie działamy

Otaczamy sklep online stałą opieką. Prowadzimy analizy, które dają odpowiedź co jeszcze można poprawić, które przestrzenie warto zmodyfikować. Wszystko po to, by frazy kluczowe znalazły się w top 10 wyników wyszukiwania.
Sklepy internetowe

Co wyróżnia sklepy internetowe tworzone przez Studio P6?

Sklepy internetowe budowane przez nasz zespół z pewnością charakteryzują się prostotą obsługi. Zarówno z perspektywy konsumenta, jak i osoby zarządzającej sklepem. Mają one jednak znacznie szerzej zakrojone zadania. Kluczową kwestią jest to, by były przyjazne dla wyszukiwarek dosłownie w każdym aspekcie, by umożliwiały optymalizację każdego elementu, który może wpłynąć na wyższą pozycję w wyszukiwarce. Zwracamy uwagę na to, by sklepy internetowe mogły wykorzystać najnowsze narzędzia, które wspierać będą sprzedaż i promocję. Niezwykle ważna jest też spójność celów biznesowych z branżą i całym segmentem rynku. Całość ma być rozwojowa, elastyczna, umożliwiająca szybkie reagowanie w razie zmian jakie zachodzą w środowisku onli